The Black Stuff soapbar "Arthurs Choice", limited edition
Artikelnummer: arthurs choiceIn Ierland was Arthur's Day een dag in september waarop men allemaal uitging en feestvierde. Helaas gingen ze over de schreef (natuurlijk!) en werd het afgelast, dus is er besloten het terug te brengen in de vorm van deze soap!
Het is de tweede soap waarvan de volledige vloeistof bestaat uit een grote G (die beroemde zwarte Ierse stout), de eerste was "Black Stout". Net als bij een chique cocktail zijn de de etherische oliën gerookt om de geur een extra laagje complexiteit te geven.
Materiaal:
Sodium Olivate (Olive oil), Sodium Cocoate (Palm oil), Sodium Shea Butterate (Shea butter), Sodium Palmate (RSPO Certified Palm oil), Beer, Glycerin, Sodium Castorate (Castor oil), Kaolin, Avena Sativa Kernel Flour (Oat flour), Mel (Honey), Myristica Frag
Herenmerken
The Black Suff
